BAMBINOparty.cz

To nejlepší pro děti

S ohledem na níže uvedené BAMBINOparty.cz představuje neustále aktualizovaný přehled provozovateli těchto stránek, ale i přímo dětmi, rodiči, a i nejnáročnějšími pořadateli prověřených a skutečně osvědčených na děti se specializujících umělců, produktů, zábavných atrakcí, ale také se zábavou pro děti souvisejících dalších služeb, zařízení a podobně.

Projekt BAMBINOparty.cz vznikl v roce 2020 nejen za účelem zpřehlednění společností CHABI production s.r.o. nabízeného pro dětské publikum, ovšem také především za účelem zvyšování kvality poskytovaných služeb, a to nejen v rámci sekce pro děti této společnosti, jako reakce na neustále se zvyšující četnost poptávek po umělcích a produktech odpovídajících nejpřísnějším kritériím nejnáročnějších klientů, a to jak pro realizace standardních veřejných produkcí, ale i pro realizace při nestandardních, i zcela soukromých, i nejkomornějších eventech.

Proto právě na těchto stránkách, u všech nabízených položek, jsou provozovatelem stránek garantovány maximálně profesionální realizace, dle přísných standardů a norem vyžadovaných s ohledem na oprávněné nároky, očekávání i ostatní přísná kritéria pro dané produkty a produkce, jak ze strany dětí, rodičů, zkušených pořadatel, tak s ohledem na nemalé zkušenosti z oboru provozovatele těchto stránek, to i s ohledem na platné právní předpisy ČR, zejména také i ty související s bezpečností práce, s ohledem i na zdravotní nezávadnost a podobně.

A tak každá objednávka čehokoli ze stránek BAMBINOparty.cz, jistě s ohledem na objektivní vyhodnocení každým konkrétním objednavatelem souvisejícího-jako jsou například konkrétní dispozice každého konkrétního dítěte, i individuální specifika umělce, či produktu a podobně, tak vždy by mělo zajistit maximální spokojenost nejen dětí, ale i rodičů i pořadatel. V rámci projektu BAMBINOparty.cz provozovatelem těchto stránek nejsou průběžně aktivně kontrolovány a prověřovány jen služby všech zde na těchto stránkách prezentovaných, ale i jimi používané materiály, kvalita kostýmů a odění, technika a podobné i zdánlivě nesouvisející detaily a toto, stejně jako neustálé novinky v oboru, má zásadní vliv na průběžné aktualizování informací uvedených na těchto stránkách, proto doporučujeme pravidelné sledování obsahu těchto stránek.

Jeden ze základních standardů u provozovatele těchto stránek například je, že objednavatel srovnatelných produktů, za srovnatelné finance, vždy musí dostat skutečně srovnatelné služby, které musí být maximálně adekvátní objednavatelem vynaloženým nákladům. Zajisté, že také objednavatelé by vždy měli zohledňovat množství účinkujících, rozdílnost nákladů na ozvučení s ohledem na prostory, velikost produktů, a podobně, včetně rozdílnosti nákladů na například dopravu. Když se objektivně pořadatelé naučí dívat na fakta, racionálně a férově k objednávkám budou přistupovat, tak se také mnohé znatelně zlepší a usnadní.

Neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb a řádné zpřísňování kritérií a dohlížení na dodržování nastavených standardů v zájmu klientů provozovatelem těchto stránek již v prvním roce tohoto projektu bylo nezpochybnitelně přínosné, a proto za účelem navázání na prvotní znatelné výsledky a zlepšení komunikace s klienty byly vytvořeny i tyto stránky a další komunikační kanály projektu BAMBINOparty.cz.

f: BAMBINOparty cz 

LindkedIn: BAMBINOparty.cz 

I když například účinkující prezentovaní na BAMBINOparty.cz musí vždy komunikovat a akce realizovat v souladu s optimalizovanými standardy a s ohledem na nejpřísnější související normy a interní pravidla provozovatele těchto stránek, zajisté, že umělecká, individuální kreativita, vždy osobité a zcela unikátní pojetí každého typu produkce jednotlivým umělcem, tak musí vždy být zachováno, což nejen, že umožňuje exclusivitu a rozmanitost produkcí a produktů, ale toto také ocení především i pořadatelé realizující více kulturních akcí pro děti na jednom místě v krátkém časovém úseku-například vícekrát v roce pro stejné, či podobné publikum, jelikož takto za jasně srovnatelné finance, dostávají vždy maximálně profesionálně, ale individuálně a mnohdy i naprosto odlišné a jedinečné produkce.

BAMBINOparty.cz je projekt realizovaný pod záštitou zkušeného dětského baviče Páji Chabičovského, jenž je také nedílnou součástí mnohých, zde na těchto stránkách v rámci tohoto projektu prezentovaných show. BAMBINOparty.cz ovšem není jen tento portál, tento projekt zpřehledňující prověřené, v rámci kterého je snaha o standardizaci dle nejpřísnějších kritérií počínání i finanční optimalizace, je to také přímo i název skutečně našlapané show tohoto zkušeného dětského baviče a jeho teamu, jenž také vydal i CD s největšími hity v jejich podání a to rovněž s názvem BAMBINOparty.cz. Toto CD nazpívala populární zpěvačka písniček pro děti Kateřina KAČULE Pokorná, jenž za podpory této své autorské dílny své první CD s názvem „Pro děti“ vydala už ve svých dvanácti letech a přes to, že CD primárně bylo natočeno pro nejmenší generaci, ihned z tohoto CD písničku Zimní nadílka do adventního vysílání zařadilo mnoho rádií a tato písnička také úspěšně bodovala i například v hitparádě Rádia Haná. Videoklipy tohoto show teamu jsou uveřejněny v sekci videoklipy.

Projekt BAMBINOparty.cz realizuje a tyto stránky provozuje společnost CHABI production s.r.o. z Uherského Hradiště. Tato společnost je chráněným pracovištěm a realizuje také mnoho dalších projektů, zastupuje mnoho hudebních skupin a umělců se zaměřením i na dospělé. 

Proto pořadatelům akcí zaměřených na více generací doporučujeme, pro podrobnější nabídku produkcí a produktů vhodných i na svatby, oslavy, městské, či jinak kulturně-společenské akce, tak aby navštívili mnohem obsáhlejší nabídku společnosti CHABI production s.r.o., katalog najdete na stránkách:
www.chabi.cz
-zde najdete i další recenze, podrobnější, více než pětadvacetiletou historii….

Pro projekt BAMBINOparty.cz byly tedy začátkem roku 2022 spuštěny webové stránky, díky čemuž pořadatelé jakéhokoli typu mají více vše související se zábavou pro děti tématicky zpřehledněno, ví, že v dané cenové relaci mají na výběr z více jedinečných produkcí a produktů v souladu se zde prezentovanými kritérii. Na těchto stránkách také veřejnost najde inspirace pro volný čas.

Pavel Chabičovský
jednatel společnosti, manager uměleckých vystoupení, programový dramaturg, event manager, DJ, moderátor, dětský bavič…
(tel.: +420 608 725 750, Skype: Pavel Chabičovský)

CHABI production s.r.o.
28. Října 349
686 01 Uherské Hradiště – Sady
IČO: 033 75 706
DIČ: CZ03375706

číslo účtu: 000000-3712629329/0800

tel.: +420 603 553 746
e-mail: agentura@chabi.cz
f: CHABI production sro
web: www.chabi.cz

Pracovní doba: PO-PÁ – 10:00-18:00 hod.

Nákupní košík